شرکت دالمایر دوربین های آی پی جدید خود با کیفیت بالا 3k را عرضه میکند

شرکت دالمایر دوربین های آی پی جدید خود با کیفیت بالا ۳k را عرضه میکند

شرکت دالمایر دوربین های آی پی جدید خود با کیفیت بالا ۳k را عرضه میکند

با عرضه بالاترین کیفیت موجود در بازار، شرکت دالمایر (DallMeier) آلمان دوربین های تحت شبکه خود با کیفیتی تا ۳k را به بازار سیستم های نظارتی  ارائه می دهد. این سری از دوربین ها برای مواقعی که نیاز به کیفیفت بالا در زمان واقعی (Real Time) و حساسیت مطلوب به نور وجود دارد طراحی شده اند. فناوری نوین سنسور و Encoder این دوربین ها و پردازش بسیار پیچیده تصاویر، تصویری با کیفیت “۳k”  و کنتراست و شفافیت مناسب و همچنین کیفیت جزئیات و تفکیک رنگ بالا را فراهم می آورد.
 شرکت دالمایر دوربین های آی پی جدید خود با کیفیت بالا 3k را عرضه میکند
حساسیت مناسب این سنسورها به نور و همچنین پردازش تصاویر، ارائه تصویری با رنگ های مطلوب را حتی در نور کم تضمین می نماید. به دلیل حساسیت بالای IR، این دوربین ها در حالت دید در شب نیز نتایج خوبی به دست می دهند. این دوربین ها مجهز به سنسور نور Ambient و یک فیلتر قابل جایگزینی IR Cut هستند و قادرند به طور خود کار از حالت روز شب انتقال یابند. به علاوه تنظیمات از پیش تعیین شده روز و شب برای یکExposure مشخص نیز قابل تنظیم و تعریف است. دوربین های تولید شده در این سری دارای لنزهای Varifocal مجهز به موتور هستند که با سنسور تصویر هم راستا شده اند. در مورد این دوبین ها مرورگر وب به راحتی امکان تنظیم زوم، Focus و Iris را فراهم می آورد و بنابراین به تنظیمات دستی لنز در مکان نصب دوربین نیاز نیست. کنترل P-Iris تنظیم دقیق و خودکار دیافراگم دلخواه (Optimum Aperture) را فراهم می آورد. بنابراین این سری از دوربین ها تحت هر شرایط نوری نسبت لنزهای دارای Iris خودکار DC ، به عمق بسیار بهتری دست می یابند.
این دوربین ها مجهز به یک حافظه RAM هستند که فرایند ذخیره سازی EdgeStorage از آن برای ذخیره سازی تصاویر در صورت خطای شبکه استفاده می نماید. هنگامی که شبکه به حالت اول باز می گردد، عملکرد SmartBackfill انتفال سریع به سامانه ضبط تصاویر SMAVIA را تضمین می نماید. این فرایند تصاویر ویدئویی را با سرعتی بالا ذخیره می کند و سپس به طور یکپارچه به ثبت جریان زنده تصاویر می پردازد. سری جدید دوربین های کمپانی دالمایر با یک لنز ترکیبی با بدنه های فشرده Compact Box و بدنه های ضد ضربه  (Vandal-Resistant)  دام (Dome) موجود هستند. برق مصرفی این دوربین ها هم از طریق منبع تغذیه خارجی و هم از طریق (PoE (PoE Class 0, IEEE 802.3af قابل تامین است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *